Designové textilní bytové doplňky

Designové textilní bytové doplňky

Podle Vašeho přání zhotovíme jakékoliv textilní bytové doplňky přímo Vám na míru a ve Vašem stylu.

Pokud rekonstruujete, stěhujete se do nového nebo prostě jen cítíte, že je ten pravý čas na změnu Vašeho interiéru a potřebujete vyrobit originální bytové doplňky přesně pro Vás, pak jste tu správně.

Kontaktujte nás a nechte si vyrobit jakékoliv textilní doplňky, které budou v barvách, designu i rozměrech, které nám zadáte. Ušijeme pro Vás vše od polštářů a přikrývek přes ubrusy až po závěsy. Správně vybrané textilie pozvednou každý interiér, ať už je v rustikálním nebo moderním stylu.

Služby pro architekty a designéry interiérů.

Připravujete návrhy a realizace interiérů na klíč. Rádi Vám nabídneme dodání bytového textilu šitého na míru dle Vašich požadavků.

Podporujeme individualitu a preferujeme úzkou spolupráci, která vede k požadovanému cíli. Rádi dojedeme na místo realizace, zúčastníme se schůzek s Vaším klientem, zajistíme vhodné textilie a originální doplňky, zpracujeme návrh i kalkulaci a zajistíme realizaci.

S Vašimi požadavky se na nás můžete obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře níže, e-mailem decoren@decoren.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 731 948 175

 

název ulice, číslo popisné, PSČ, město