Pro barevnější pohled na svět

Náš příběh

Jsme kreativní šicí dílna, místo, kde se můj tým může realizovat a zároveň plnit sny.

Zakládáme si na individuálním přístupu, nasloucháme vašemu zadání, rádi poradíme, důkladně vybíráme materiál a výrobek pečlivě zpracováváme. Zakázka je tak proces, kdy každý krok má svůj vývoj a čas, který mu rádi věnujeme.

K založení firmy mě vedla pracovní zkušenost, kdy jsem se 15 let věnovala práci v sociální oblasti, manažerování projektů a realizování společenských aktivit. Díky svému členství v různých pracovních skupinách jsem podporovala činnosti komunitního charakteru a rozvoj sociální práce, která od sociálních služeb může směřovat k sociálnímu podnikání.

Proto jsme sociální podnik. Co to znamená? Máme něco navíc. Kromě toho, že šijeme krásné věci, zároveň podporujeme kvalitu života lidí s handicapem. I mezi lidmi s postižením jsou úžasní, šikovní lidé, kteří „jen“ potřebují trošku jiné podmínky. A ty my jim dokážeme poskytnout. Jejich nasazení a vnímavý pohled na svět přináší barevnější a osobitější výrobky, které vám můžeme nabídnout.

S radostí nyní spojujeme kreativní lidi a naše společné nápady realizujeme v šicí dílně pro vaši spokojenost.

Vize a plány

Naším cílem je individualita. Šitý výrobek připravíme přímo vám na míru a dle vašich představ.

Spolupracujeme s tvůrci řemeslně vyráběných doplňků a společně s nimi tvoříme zajímavé, nevšední a vkusné produkty, které vám můžeme nabídnout.

Rádi bychom co nejdříve rozšířili naše služby o vyučování šití a vytvořili tím přátelské prostředí, prostor pro propojování různých světů, myšlenek, informací a dobré nálady.

Chystáme se jít ještě dál a zrekonstruovat historický objekt, který by s námi dále žil nejen větší dílnou, ale i více kurzy a častějším setkáváním.

Věřím, že když se spojí lidé s rozdílnými schopnostmi a dovednostmi, dokážou téměř cokoli a je skvělé se vzájemně inspirovat.

Přeji vám všem spoustu kreativity a spokojenosti!

Mgr. Jana Přibíková
Jednatelka společnosti