Pro barevnější pohled na svět

Náš příběh

S radostí spojujeme kreativní lidi a naše společné nápady realizujeme v dílně, kde šijeme a tvoříme pro vaši spokojenost.

Věnujeme se zakázkové výrobě textilních bytových doplňků, textilu pro děti, látkových obalů a další textilní výrobě na přání i na e-shop.

Jsme sociální podnik. Co to znamená? Máme něco navíc. Kromě toho, že šijeme krásné věci, zároveň podporujeme kvalitu života lidí s handicapem.  Díky jejich vnímavému pohledu na svět vytváříme barevnější a osobitější výrobky, které vám můžeme nabídnout.

Zakládáme si na individuálním přístupu, nasloucháme vašemu zadání, rádi poradíme, důkladně vybíráme materiál a výrobek pečlivě zpracováváme. Zakázka je tak proces, kdy každý krok má svůj vývoj a čas, který mu rádi věnujeme.

Jsme PŘÁTELŠTÍ, a to nejen k lidem, ale i k přírodě. Při výrobě využíváme
principy upcyclingu
, což znamená přeměnu nepotřebných produktů ve výrobky s vyšší užitnou hodnotou.

Především u látek a vatelínu využíváme nepotřebné odstřižky jiné výroby a tvoříme nové krásné věci.

Vize a plány

Naším cílem je individualita. Šitý výrobek připravíme přímo vám na míru a dle vašich představ.

Spolupracujeme s tvůrci řemeslně vyráběných doplňků a společně s nimi tvoříme zajímavé, nevšední a vkusné produkty, které vám můžeme nabídnout.

Rádi bychom co nejdříve rozšířili naše služby o vyučování šití a vytvořili tím přátelské prostředí, prostor pro propojování různých světů, myšlenek, informací a dobré nálady.

Chystáme se jít ještě dál a zrekonstruovat historický objekt, který by s námi dále žil nejen větší dílnou, ale i více kurzy a častějším setkáváním.

Věřím, že když se spojí lidé s rozdílnými schopnostmi a dovednostmi, dokáží téměř cokoli a je skvělé se vzájemně inspirovat.

Přeji vám všem spoustu kreativity a spokojenosti!

Mgr. Jana Přibíková
Jednatelka společnosti

Náš tým

Kolegyně se zdravotním znevýhodněním jsou skvělé a zručné švadleny, které si zakládají na kvalitně odvedené práci. Šijí s láskou a nadšením podle svých i vašich nápadů a představ.

Kolega s duševním onemocněním krásně maluje a má stále co na práci, protože se podílí na tvorbě našich propagačních materiálů, letáků, přání, vytváří naše vizitky a tašky na produkty. S nadšením maluje také na textil např. na dárkové tašky, tašky na víno, peněženky, batůžky…

O zakladatelce

K založení firmy mě vedla pracovní zkušenost, kdy jsem se 15 let věnovala práci v sociální oblasti, manažerování projektů a realizování společenských aktivit. Díky svému členství v různých pracovních skupinách jsem podporovala činnosti komunitního charakteru a rozvoj sociální práce, která od sociálních služeb může směřovat k sociálnímu podnikání.

Proto jsme sociální podnik, vytváříme krásné produkty a podporujeme kvalitu života lidí se zdravotním znevýhodněním, což mě pracovně i osobně těší a motivuje k další práci k rozvoji podniku.

J.P.