Sponzorský dopis

Sponzorský dopis

Dobrý den,

dovolte, abych Vás na následujících řádcích seznámila s projektem DecorEn.

Organizace DecorEn s.r.o. má statut sociálního podniku a jejím cílem je dát příležitost lidem s tělesným, mentálním a psychickým handicapem pracovat a realizovat se v šicí dílně, která se bude věnovat výrobě designérských bytových doplňků a šitých obalů na umělecké předměty a další produkty.

Dílčím cílem je založení kurzů šití, kde by lektorovali či asistovali s vedením kurzů lidé s handicapem. Nejen tím bychom rádi prostor otevřeli široké i odborné veřejnosti a doprovodnými akcemi podpořili propojování různých světů, myšlenek, informací a dobré nálady.

Začínáme od nuly, a proto toho v začátku potřebujeme více. Doba covidová a přechodné programové období Evropského sociálního fondu nám zatím neumožnili žádat dotační podporu. Proto se snažíme rozvoj organizace financovat z vlastních zdrojů a sponzorských podpor, které využijeme na úpravu prostor provozovny ve Štětí, pořízení vybavení šicí dílny a platy pracovníků v prvních měsících činnosti do doby, než dosáhneme na podporu mzdových nákladů pro osoby s handicapem od úřadu práce a samozřejmě očekávaného zisku z jednotlivých zakázek.

Pokud Vás projekt zaujal a měli byste zájem o více informací a možnostech náš projekt podpořit, rádi vám na vše odpovíme na níže uvedených kontaktech.

S úctou a přáním všeho dobrého

Mgr. Jana Přibíková
jednatelka organizace