Podpora z Evropského sociálního fondu

Podpora z Evropského sociálního fondu

Více jak půlrok intenzivní práce na projektu Rozvoj sociálního podniku DecorEn z Evropského sociálního fondu se setkal s kladným výrokem hodnotící komise, byl podpořen a my nepřestáváme intenzivně pracovat abychom ho realizovali.

Cílem našeho projektu je především dát možnost více lidem se zdravotním znevýhodněním pracovat a to díky rozšíření činnosti o službu úpravy a opravy textilu a založení vlastního eshopu. Díky tomu vznikla tři pracovní místa pro zaměstnance se zdravotním handicapem a také pro pracovníka, který jim poskytuje psychosociální podporu nejen v pracovním ale i osobním životě.

Projekt nám umožnil investovat do průmyslových šicích strojů, podpořil nás v oblasti marketingu a vzdělávání zaměstnanců. Jsme za tuto příležitost rozvíjet naši organizaci velice vděčni.

Jako sociální podnik zaměstnáváme osoby se zdravotním znevýhodněním, stavíme na environmentálních principech, podporujeme ekologické zacházení se zdroji, participaci zaměstnanců na vedení organice, místní a komunitní spolupráci.